Godziny pracy biblioteki szkolnej:

poniedziałek 8.30 – 14.30

wtorek 8.30 – 14.30

środa 8.30 -14.30

czwartek 8.30 – 14.30

piątek 8.30 – 14.30

REGULAMIN WYPOŻYCZENIA PODRĘCZNIKÓW

dla uczniów klas I

1. Regulamin jest integralną częścią Regulaminu korzystania ze zbiorów bibliotecznych w Szkole Podstawowej Nr 3 w Wojkowicach.

2. Udostępniane materiały należy chronić przed zniszczeniem i zgubieniem. Należy zwracać uwagę na ich stan w dniu wypożyczenia, a zauważone uszkodzenia niezwłocznie zgłosić bibliotekarzowi.

3. Wypożyczający ponosi odpowiedzialność materialną w przypadku zagubienia lub zniszczenia wypożyczonych książek.

4. Czytelnik zobowiązany jest do przechowywania podręcznika w okładce.

5. Podręczniki należy szanować jako dobro wspólne. W szczególności nie wolno w nim niczego pisać, zaznaczać.

6. Na bieżąco należy dokonywać drobnych napraw.

7. Podręczniki wypożyczane są na okres jednego roku szkolnego.

7a. Poszczególne części elementarza (1-4) należy zwracać do biblioteki szkolnej w ciągu tygodnia od zakończenia realizowania treści w nich zawartych.

7b. Podręczniki do języka obcego nowożytnego należy zwrócić niezwłocznie po zakończeniu zajęć dydaktycznych.

Pokaż więcej