NaukaO szkole

Osiągnięcia uczniów

 Rok Szkolny 2018/2019

KONKURSY       II SEMESTR   2018/2019  SP 3 W WOJKOWICACH

Międzynarodowe:

1. Konkurs matematyczny „Kangur Matematyczny 2019” -Wyróżnienia: Igor Kotarski  kl. 4a, Tomasz Radzimski kl. 5c, Hubert Hołubowicz  kl. 5c, Kamil Kopiński  kl.6, Krzysztof Wróbe  l kl. 6

2. Konkurs plastyczny  „Inne spojrzenie” – udział

3. Konkurs Plastyczny  Pejzaże osobliwe – udział

Ogólnopolskie:

1. Konkurs na komiks historyczny „ Epizody z historii  najnowszej” – udział

2. Konkurs „Synapsik MEN”- udział

3. Konkurs „Zuch” – udział

4. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – udział

5. Konkurs Plastyczno –Literacki – Wyróżnienie: Igor Kotarski

6. Konkurs  plastyczny „Anioł XXI wieku” – udział

7. Konkurs „Ekoplaneta” – Wyróżnienie: Marta Grad, Julia Pawliczak

8. Konkurs ekologiczny „Zespołu Parków Krajobrazowych Woj. Śląskiego” – Wyróżnienie: Jadwiga Górka, Weronika Antkiewicz

9. Ogólnopolski Konkurs literacki i plastyczny”  Serce kapsuły czasu”- udział

10. Konkurs Ratujemy i uczymy ratować – udział

11. Konkurs Maszyn Wodnych – udział

Wojewódzkie:

1. Wojewódzka Gra Edukacyjna „Łebski Traper” – VI miejsce drużyna kasy VIII, IV miejsce  drużyna klas gimnazjalnych

2. Regionalny Konkurs Recytatorski – udział

3. Sprawne Ręce – Mądra Głowa . Bukiet na Dzień Matki”- udział

Powiatowe:

1. Konkurs plastyczny „Danuta Siedzikówna  Inka- ktoś taki jak ja?” – I miejsce  Justyna Nowak kl. IIIb Gimnazjum, II miejsce Oliwia Orzeł kl. IIIb Gimnazjum, Wyróżnienie:  Oliwia Grząba kl. IIIb Gimnazjum

2. Konkurs fotograficzny „Barwy Ojczyste” – udział

3. Konkurs „Piosenki filmowej” – udział

4. Konkurs Dziennikarski  „Współczesny patriotyzm” – I miejsce Tomasz Radzimski kl.Vc, III miejsce Julia Pawliczak, Alicja Wołkowicz,  Joanna Surowiec   kl.Vb

5. Mały OKR 2019 – I miejsce Amelia Kunicka

Międzygminne:

  1. Konkurs Recytatorski – I miejsce  Lena Grząśko kl.IIa

Międzyszkolne – Gminne:

1. Konkurs  „Gimnazjalista Omnibus” – udział

2. Konkurs  recytatorski „Z przyrodą za pan brat” – Kategoria klas I: I miejsce Julia Kudła, Kategoria klas II: I miejsce Lena Grząśko

3. Konkurs na „Opowiadane z Wojkowicami w tle” – Wyróżnienie: Igor Kotarski kl.IVa

4. Eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Wyróżnienie: Igor Kotarski kl.IVa

5. Mały OKR 2019 – I miejsce Amelia Kunicka

6. „Z przyrodą za Pan brat” – udział Edyta Górka

Szkolne:

1. Konkurs  Geograficzny „Polskie Naj…” – I miejsce  Zuzanna Mazur

2. Szkolny Konkurs Ortograficzny  o tytuł Mistrza ortografii – udział: Katarzyna Gajdka, Natalia Gajdka, Julia Duda, Agnieszka Polowczyk, Alicja Polowczyk, Paulina Przybyłek, Katarzyna Świerczak, Szczepan Drabicki, Urszula Przybycień, Julia Wielgus, Igor Kotarski

3. Konkurs „Czytam doskonale” – Kategoria klas I: I miejsce Natalia Trefon, II miejsce Agata Misiewicz, III miejsce Michał Wylężek, Kategoria klas II: I miejsce Natalia Taborowska, II miejsce Ignacy Woźniak, III miejsce Edyta Górka

4. Konkurs  „As słówek”  – I miejsce Dawid Grabda, II miejsce Natalia Grzebieluch, III miejsce Maja Kiciak

5. Konkurs Wielkanocny- Ozdoba Wielkanocna – I miejsce Katarzyna Świerczek  kl. Va, II miejsce Jan i Julia Kudła kl.Ib, Agata Misiewic kl. Ib i Milena Misiewicz kl. IVb

6. Konkurs Wiedzy o Harrym Potterze

7. Turniej warcabowy, szachowy i chińczyka

8. Konkurs plastyczny Super  postać

9. Konkurs plastyczny Niezapominajka

10. Konkurs plastyczny Pani Wiosna

11. Konkurs muzyczny Szkolne Gwiazdorzenie,

Diecezjalne:

1. VIII Konkurs  „Św. Jan Pawel II – Promieniowanie ojcostwa” – udział Igor Kotarski

2. Konkurs literacki „List dzieci do Św. Jana Pawła II” – II miejsce Igor Kotarski

Inne:

  1. Konkurs „Ratujemy i uczymy ratować” – Awans do II etapu Laura Jagiełło

2. Miejsca i zakamarki – Gdańsk widziany oczami dzieci – udział

3. Konkurs plastyczny Nocny lotnik – udział

4. Konkurs Plastyczny Kiedy i czy jesteś bezpieczny- udział

KONKURSY SPORTOWE   II SEMESTR  2018/2019   SP 3 W WOJKOWICACH

  1. Międzygminne zawody w tenisie stołowym Siemonia 2019 – I miejsce drużyna dziewcząt klasy VII – VIII i gimnazjum – Alicja i Agnieszka Polowczyk
  2. Powiatowe zawody w tenisie stołowym Będzin 2018 / 2019 – I miejsce drużyna dziewcząt klasy VII – VIII i gimnazjum – Alicja i Agnieszka Polowczyk
  3. Rejonowe zawody w tenisie stołowym Dąbrowa Górnicza 2018 / 2019 – II miejsce drużyna dziewcząt klasy VII – VIII i gimnazjum – Alicja i Agnieszka Polowczyk
  4. Międzygminne zawody w mini piłce ręcznej chłopców Siemonia 2018/2019 I miejsce chłopców klasy VI – VI – Kamil Kopiński, Jakub Kornas, Miłosz Manterys, Dominik Pawłowski, Dorian Pędzik, Bartłomiej Truś, Mateusz Witas, Maksymilian Wójcik, Dawid Zalot
  5. Powiatowe zawody w mini piłce ręcznej chłopców Będzin 2018/2019 IV miejsce chłopców klasy VI – VI – Kamil Kopiński, Jakub Kornas, Miłosz Manterys, Dominik Pawłowski, Dorian Pędzik, Bartłomiej Truś, Mateusz Witas, Maksymilian Wójcik, Dawid Zalot
  6. Międzygminne zawody w mini piłce siatkowej chłopców Dobieszowice 2018/2019 I miejsce chłopców klasy VI – VI  – Kamil Kopiński, Miłosz Manterys, Dominik Pawłowski,  Bartłomiej Truś, Dawid Zalot , Denis Pochwat, Adam Wilk, Oliwier Bohn, Maksymilian Wojtachno
  7. Międzygminne zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt Dobieszowice 2018/2019 III miejsce dziewcząt klasy VI – VI  – Weronika Antkiewicz, Zuzanna Góral, Jadwiga Górka, Zofia Koba, Nikola Ptaszek, Aleksandra Wrońska, Dominika Rutkowska, Aleksandra Kotela, Joanna Surowiec, Lena Czarny
  8. Międzygminne zawody w mini piłce nożnej chłopców  Dobieszowice  2018/2019 I miejsce chłopców klasy VI – VI  – Miłosz Manterys, Dominik Pawłowski, Dawid Zalot ,  Maksymilian Wojtachno, Szczepan Drabicki, Dorian Rutkowski, Kacper Muszyński, Maciej Spoida
  9. Powiatowe zawody w mini piłce nożnej chłopców  Będzin   2018/2019 II miejsce chłopców klasy VI – VI  – Miłosz Manterys, Dominik Pawłowski, Dawid Zalot ,  Maksymilian Wojtachno, Szczepan Drabicki, Dorian Rutkowski, Kacper Muszyński, Maciej Spoida
  10. Rejonowe zawody w mini piłce nożnej chłopców  Dąbrowa Górnicza 2018/2019 III miejsce chłopców klasy VI – VI  – Miłosz Manterys, Dominik Pawłowski, Dawid Zalot ,  Maksymilian Wojtachno, Szczepan Drabicki, Dorian Rutkowski, Kacper Muszyński, Maciej Spoida
  11. Międzygminne zawody w piłce siatkowej chłopców  Sączów 2018/2019 I miejsce chłopców klasy VII – VIII i gimnazjum – Jakub Kamiński, Wojciech Sowiński, Malara Kacper, Tomek Łukasik, Michał Łęgowiak, Dawid Grabda, Kamil Sitko, Jakub Jaros
  12. Międzygminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt  Sączów 2018/2019 I miejsce chłopców klasy VII – VIII i gimnazjum – Laura Dolot, Magdalena Gruszka, Julia Kostrzewa,  Natalia Sitko, Emilia Wylężek, Zofia Zasadzień, Oliwia Nowak, Natalia Grzebieluch, Amelia Siemińska
  13. Powiatowe zawody w  piłce siatkowej dziewcząt  Dąbrowa Górnicza 2018/2019 IV miejsce dziewcząt klasy VII – VIII i gimnazjum – Natalia Grzebieluch, Amelia Siemińska, Natalia Sitko, Zosia Zasadzień, Julia Kostrzewa, Gajdka Kasia, Gajdka Natalia, Alicja Pietruszka, Alicja Polowczyk, Agnieszkoa Polowczyk, Julia Duda , Karolina Duda
  14. Międzygminne zawody w  piłce nożnej chłopców  Dobieszowice 2018/2019 I miejsce chłopców klasy VII – VIII i gimnazjum – Jakub Wdzięczny, Jakub Maruszak, Igor Berez, Jakub Jaros, Bebeńca Kamil, Bartosz Nowak, Wojciech Sowiński, Tomasz Łukasik
  15. Powiatowe zawody w  piłce nożnej chłopców  Czeladź 2018/2019 I miejsce chłopców klasy VII – VIII i gimnazjum – Jakub Wdzięczny, Jakub Maruszak, Igor Berez, Jakub Jaros, Bebeńca Kamil, Bartosz Nowak, Wojciech Sowiński, Tomasz Łukasik

Nauczyciele : Grzegorz Frandofert

                       Olga Ratajczak

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Close