AktualnościKultura

Projekt „Zaczytane Wojkowice”

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” – Wisława Szymborska.

Nadszedł czas podsumowania projektu „Zaczytane Wojkowice”, który adresowany był do uczniów i ich najbliższych. Jego celem było zorganizowanie wspólnego czytania w gronie rodzinnym, które mam nadzieję okazało się ciekawym sposobem na spędzanie czasu razem.

Wydarzenie to, musiało być poprzedzone wizytą w bibliotece, gdzie uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą placówki i wybrać każdy dla siebie pozycje , które potem przeczytają. Biorący udział w  akcji  przesyłali zdjęcia, na których przedstawiali w jaki sposób realizują działanie.

Spośród nadesłanych prac wybrano najciekawsze , a oto zwycięzcy projektu :

Aleksandra Wrońska z rodziną,

Michalina Karczewska z rodziną,

Magda Czarnota z rodziną,

Edyta Górka z rodziną,

 

 

 

 

 

GRATULACJE !!!!!

Zwycięzcy oprócz 10 pkt. dodatnich otrzymują nagrodę w postaci „Zimowej Herbatki” dla całej Rodzinki.

Dziękuję wszystkim uczestnikom projektu i zachęcam, abyście kontynuowali tę tradycję w Waszych domach. Tym, którzy nie uczestniczyli w akcji proponuję spróbować tej fajnej zabawy ze swoimi bliskimi.

Katarzyna Płonka

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content