AktualnościNaukaO szkole

Projekty

 

Projekt: Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025

Projekt : PIWONIA – Poznawanie i wspólne odkrywanie. Nauka innowacyjnie atrakcyjna

Projekt : MAK – Młodzi, aktywni, kreatywni – nauczanie przez doświadczenie

Nasz szkoła  SP3 uczestniczy  w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego przygotowanym przez Pracownię Dydaktyki Biologii  Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska w Katowicach. Projekt Mak- Młodzi, Aktywni, Kreatywni- nauczanie przez doświadczanie  skierowany jest do klas I-IV, projekt Piwonia – Poznawanie i wspólne odkrywanie- nauka innowacyjnie atrakcyjna przeznaczona jest dla uczniów klas starszych. 5 grudnia odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu na terenie szkoły. Zajęcia dla obydwóch grup poprowadzili pracownicy Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska. Klasy starsze uczestniczyły w zajęciach bloku przyrodniczego. Tematem zajęć był człowiek- uczestnicy badali wydolność oddechową, robili EKG, interpretowali wyniki. Klasy młodsze uczestniczyły w zajęciach fizycznych z  elektrostatyki.

Opis Projekt MAK

Opis Projekt PIWONIA

Galeria zdjęć

Zabawy ze światłem  – Projekcie MAK

Projekt Piwonia – poznawanie i odkrywanie

 Koordynatorzy szkolni  A. Biela,  K.Maczuga

 

 

 

 

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content