NaukaUncategorized

Laboratorium Przyszłości 2022/2023

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

 

Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych, którego celem jest kształtowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała środki na realizację programu Laboratorium Przyszłości i uzyskała środki, dzięki którym uczniowie będą mogli rozwijać kreatywne myślenie, umiejętność obsługi nowoczesnych narzędzi technologicznych oraz zdolności konstrukcyjne.

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia w naszej szkole i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

Otrzymane przez nas wsparcie to 98 000,00 zł, które  przeznaczyliśmy na sprzęt do prowadzenia zajęć z techniki, robotyki, zajęć kulinarnych, dziennikarskich oraz na zakup sprzętu audio-video.

Informacje na temat realizacji tego projektu będą na bieżąco umieszczane na stronie internetowej naszej szkoły.

Zachęcamy do obejrzenia filmu o Laboratoriach Przyszłości: https://youtu.be/bY7JTuDc6D0

Więcej informacji na temat tego projektu znajduje się na stronie: https://www.gov.pl/web/laboratoria/


Zajęcia rozwijające


Pomysłowy Dobromirprowadzący mgr Anna Możdżeń

Gałganki, szmacianki w wyprawie do krainy robotów Ozobotprowadzący mgr Marta Możdżeń

Programowanie i robotyka, zabawy z drukarką 3D, grafika komputerowa, eksperymenty fizyczne w praktyce prowadzący mgr Arkadiusz Sewerynek

 

 

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content