Aktualności

Dorośli czytają dzieciom

„Dorośli czytają dzieciom” w Szkole Podstawowej nr 3

W ramach akcji „Dorośli czytają dzieciom” gościliśmy w szkole  dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wojkowicach p. Annę Radkowską – Śliż, która przeczytała najmłodszym klasom  opowiadania  Anny Piątkowskiej „ Twardy orzech do zgryzienia”. Uczniowie klas pierwszych i drugich z uwagą wysłuchali treści książki , żywo reagując na humorystyczne fragmenty. Na koniec  spotkania dzieci trafnie odpowiadały na pytania naszego gościa . Najbardziej spodobało się opowiadanie pt„Szczepienie”, które w bardzo zabawny sposób przybliżyło uczniom ten nieprzyjemny zabieg i wywołało wśród słuchających burzę uśmiechów.

                                                                                                   L.Płazińska

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content