Aktualności

Informacja dotycząca organizacji Rekolekcji wielkopostnych

Szanowni Państwo,  informuję o Rekolekcjach  wielkopostnych w naszej szkole . Rekolekcje odbędą  się  w dniach 1- 3 kwietnia. 2019r. tj poniedziałek, wtorek, środa. Klasy I-V rozpoczynają rekolekcje w kościele o godz. 8.00   Przychodzą do szkoły na 7.40. Zostawiają tornistry w szkole i pod opieką nauczycieli udają się do kościoła. W trakcie zajęć będą pod opieką nauczyciela. Po zakończonych zajęciach w kościele przejdą do szkoły  , gdzie odbędą się normalne lekcje zgodnie z planem klasy. Klasy VI-VIII i gimnazjum przychodzą do szkoły zgodnie z planem lekcji. Uczniowie mają lekcje. Rekolekcje dla nich rozpoczynają się o  godz. 11.00. Do   kościoła udają się  pod opieką nauczyciela. Po zakończonych zajęciach wracają do szkoły na pozostałe lekcje. Plan rekolekcji zostały szczegółowo omówiony przez wychowawców na zebraniach z rodzicami, które odbyły się w dniach: 18, 19 marca klasy gimnazjalne,  27 marca klasy   I- VII.

Dyrektor Szkoły

Grażyna Trzcionka

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content