Aktualności

Piwonia Mak Wykład dla rodziców

27 marca w ramach projektu rodzice mieli okazję wziąć udział w wykładzie p.  Mariusza  Rozpędka pracownika naukowego Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska na temat bezpieczeństwa w sieci. W trakcie spotkania poruszone zostały kwestie bezpieczeństwo dzieci w sieci internetowej. Prowadzący zwrócił uwagę rodziców na statystyki, które wskazują na coraz młodszego użytkownika sieci oraz na zwiększający się czas spędzany przez dzieci w sieci. Wykładowca zaprezentował nowoczesne metody sprawowania nadzoru zdalnego nad treściami niebezpiecznymi dla dzieci. Kolejne wykłady 15 maja w ramach konsultacji, serdecznie zapraszamy na wykład dr M.Kaczmarzyka z neurodydaktyki- czyli jak zrozumieć nastolatka

Szkolni koordynatorzy K.Maczuga, A.Biela

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content