Aktualności

Ostatnie warsztaty wyjazdowe- Piwonia 2018/2019

9 maja po raz ostatni uczniowie naszej szkoły  uczestniczyli w warsztatach wyjazdowych , tym razem warsztaty medyczne. Pod kierunkiem prowadzącego mgr Krzysztofa Chyżaka młodzi  przyrodnicy badali swoje zmysły. W grupach dwuosobowych zaopatrzeni w instrukcję krok po kroku rozwiązywali zagadki naszych zmysłów. W badaniach wykorzystywali wiele przyrządów o tajemniczych nazwach: estezjometr do badania gęstości rozmieszczenia receptorów czucia, stroiki do badania przewodnictwa kosteczkowego słuchu, tablice pseudoizochromatyczne  Ishihary do badania prawidłowości widzenia barw. Po przerwie śniadaniowej uczniowie zaopatrzeni w specjalne gogle zaburzające pole widzenia starały się dotrzeć do partnera , który przecież przed chwilą stał po drugiej stronie korytarza.

Szkolny koordynator K.Maczuga

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content