AktualnościKultura

Dzień Dziecka w SP 3

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. J. Korczak

Uśmiechnięte twarze, gromkie brawa, radosny śmiech to nie wszystkie pozytywne emocje, które towarzyszyły uczniom klas I-IV w poniedziałek, w obchodach dnia dziecka w nasze szkole. Koleżanki i kolega z klasy VII oraz z koleżanki klasy V b pod opieką p. Stępień- pomysłodawczyni, przygotowali przedstawienie pt „Dzieci dzieciom”. Motywem przewodnim była twórczość Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Uczniowie samodzielnie przygotowali swoje stroje i charakteryzację. Pilnie ćwiczyli by przygotować się do pierwszego występu. Na zakończenie aktorzy złożyli życzenia wszystkim uczniom z okazji ich święta. Fotorelacja  z teatrzyku poniżej .

  

Moi drodzy debiutanci, gratuluje Wam bardzo udanego występu. Z całego serca dziękuję za pomoc w realizacji pomysłu. Cieszę się, że mogliście w tak oryginalny sposób zrealizować i zaprezentować swoje zainteresowanie teatrem i aktorstwem. Praca z Wami to wielka przyjemność i ogromna satysfakcja. I co najważniejsze spełniliśmy naszą misję: „ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat„ Udało się. „Dzieciaki” śmiały się. Pozdrawiam i raz jeszcze bardzo dziękuję. Pani Sylwia

Sylwia Stępień

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content