AktualnościNauka

SZKOLNY KONKURS PROFILAKTYCZNY „HIV I AIDS WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE”

UWAGA!!!

SZKOLNY KONKURS PROFILAKTYCZNY

„HIV I AIDS WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE”

 

Z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia, dzień 1 grudnia ustanowiono Światowym Dniem AIDS. Pomimo trudnego czasu w jakim teraz się znaleźliśmy – światowej pandemii SARS – COV 2 i wielu obostrzeń z tym związanych – pamiętać musimy o innych, groźnych dla ludzkości chorobach, o osobach żyjących z wirusem HIV oraz chorych na AIDS.

W związku z obchodami Światowego Dnia AIDS, zapraszamy chętnych uczniów z klas VII a, VII b, VII c oraz klasy VIII do udziału w szkolnym konkursie „HIV i AIDS we współczesnym świecie”.

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie prezentacji multimedialnej, w której zawarte zostaną informacje z zakresu zasad profilaktyki, sposobów zakażenia oraz zachowań ryzykownych. Oceniana będzie zawartość merytoryczna, estetyka i kreatywność!

Zadanie rozpocznij już dziś! Prace należy oddać do 4 grudnia!!!

Szczegóły w Regulaminie konkursu!

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 

                                                                          Organizatorzy 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content