Dla rodzicówUncategorized

KAMPANIA “TRZYMAJ PION”

Drodzy Rodzice!

 

Okres dojrzewania to czas szczególnie trudny nie tylko dla młodego człowieka, ale także i jego rodziców. W ciele i psychice nastolatka zachodzi szereg zmian. Często w tym okresie relacje z dzieckiem zmieniają się. Trudniej się z nim porozumieć, co prowadzi do częstych kłótni i braku zrozumienia. Jak poradzić sobie, pomóc swojemu dziecku w tym szczególnym i ważnym etapie jego życia? Zachęcam Państwa do zapoznania się z materiałami pochodzącym z Kampanii “Trzymaj pion”, której ambasadorką jest psycholog dr Aleksandra Piotrowska.

“Trzymaj Pion to kampania społeczna prowadzona przez Grupę Żywiec. Jej głównym celem jest wsparcie rodziców w zapobieganiu przedwczesnej inicjacji alkoholowej nastolatków, a także w wychowywaniu swoich dzieci do odpowiedzialnych postaw związanych z alkoholem w dorosłym życiu. W kampanię Trzymaj Pion zaangażowało się szerokie grono pedagogów, ekspertów, specjalistów i blogerów”- Źródło tekstu kampania “Trzymaj Pion”.

  • Dobre relacje z nastolatkiem – 5 podpowiedzi

https://trzymajpion.pl/rodzice/dobre-relacje-z-nastolatkiem-5-podpowiedzi/

  • Jak zmieniają się potrzeby młodego człowieka?

https://trzymajpion.pl/rodzice/dorastanie-jak-zmieniaja-sie-potrzeby-mlodego-czlowieka/

  • Alkohol w codziennych sytuacjach, a dziecko

https://trzymajpion.pl/badania/alkohol-w-codziennych-sytuacjach-a-dziecko/

                                                                                                        przygotowała S.S

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content