Aktualności

Akcja „Żonkile”  19 kwietnia

Akcja „Żonkile”  19 kwietnia

Jak co roku przyłączamy się do akcji „Żonkile” organizowanej z okazji rocznicy wybuchu powstania w warszawskim getcie przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. Klasy V- VIII wezmą udział zajęciach na ten temat. Chętnych uczniów ze wszystkich klas proszę o przygotowanie żonkili- szablon i film instruktażowy znajdziecie pod linkiem: https://www.polin.pl/pl/akcja-zonkile-2021-szkoly-biblioteki-instytucje

Jeżeli dołączacie do naszej akcji, przypnijcie żonkile i zróbcie sobie zdjęcie,  a następnie wyślijcie je do p. Trefon na adres: itrefonpraca@ interia.pl

Klasy IV- VIII zachęcam do przypięcia ich na lekcjach historii najbliższym tygodniu.

                                                                                                                Agata Ligęza

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content