Aktualności

Tydzień Zdrowia w naszej szkole

Tydzień Zdrowia w naszej szkole

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w „Szkolnym Tygodniu Zdrowia”, który odbędzie się w dniach 19 – 23 kwietnia 2021 r.

Naszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania się.

Do udziału w Tygodniu Zdrowia zapraszamy wszystkie klasy – młodszych i starszych!

Klasy młodsze wezmą udział w ciekawych zajęciach tematycznych związanych z ochroną zdrowia, znaczeniem wody, zdrowym odżywianiem, wpływem aktywności fizycznej na zdrowie. Uczniowie klas I – III będą robić sałatki owocowe lub warzywne, będą rysować swoje ulubione owoce, będą wspólnie ćwiczyć i…przygotowywać jeszcze wiele ciekawych rzeczy!

Klasy starsze również będą realizować ciekawe zadania.

Dla klas IV – VI organizatorzy Tygodnia Zdrowia przygotowali konkurs plastyczny „Jak dbam o zdrowie?”, w ramach którego  każdy uczeń może przygotować dowolną pracę plastyczną (szczegóły konkursu znajdziecie w Regulaminie Konkursu  na dzienniku LIBRUS w Ogłoszeniach)

Dla klas VII i VIII, organizatorzy Tygodnia Zdrowia  również przygotowali konkurs. Tym razem będzie to konkurs na prezentację multimedialną lub film „Żyję zdrowo!” (szczegóły konkursu znajdziecie w Regulaminie Konkursu  na dzienniku LIBRUS w Ogłoszeniach).

Każdy uczeń znajdzie coś ciekawego dla siebie, dlatego zapraszamy do udziału Szkolnym Tygodniu Zdrowia.

                                                                                               Organizatorzy

Regulamin Szkolnych Konkursów Profilaktycznych  organizowanych dla klas IV – VIII SP 3 w Wojkowicach „Jak dbam o zdrowie” i „Żyję zdrowo”

„Europejski Kodeks Walki z Rakiem”

Europejski Kodeks Walki z Rakiem – Jak realizujemy w naszej szkole zasady Kodeksu?

ZDROWIE PSYCHICZNE – JAK O NIE DBAĆ ?

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content