Aktualności

9 urodzin Żyrafy Lokatki

W dniu 9 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Wojkowicach odbyły się uroczyste obchody 9 – lecia Szkolnej Kasy Oszczędności działającej przy szkole. Spotkanie było okazją do podsumowania działalności prężnie funkcjonującej Szkolnej Kasy Oszczędności, której historia rozpoczyna się w roku 2012. Opiekunkami SKO w szkole zostały panie: Anna Możdżeń i Marta Możdżeń. Działalność SKO w Szkole Podstawowej nr 3 nie ogranicza się tylko do promowania oszczędzania i racjonalnego gospodarowania zasobami finansowymi w szkole. Prowadzone są także różnorakie działania mające na celu rozwijanie oraz promowanie pasji, zainteresowań i zdolności uczniów. Ponadto odbywają się spotkanie z przedstawicielami Banku PKO w Będzinie oraz Banku PKO w Wojkowicach.Jubileusz uświetniło wręczenie przez uczniów samodzielnie wykonanych laurek z okazji 9 urodzin Żyrafy Lokatki. Nie zabrakło gromkiego „Sto lat!”Uwieńczeniem 9 urodzin SKO była słodka niespodzianka dla przyjaciół Żyrafy Lokatki  w postaci babeczek ufundowanych przez Szkolną Kasę Oszczędności SP3. Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za wspólne świętowanie 9 urodzin!

Marta Możdżeń

 

 

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content