Aktualności

Konkurs ,,Portret Żyrafy Lokatki’’

Szkolna Kasa Oszczędności działa w naszej szkole pod patronatem Banku PKO w Będzinie. Uczniowie od pierwszej klasy uczą się systematycznego oszczędzania, poznają prawdziwą wartość pieniądza, biorą udział w konkursach dotyczących propagowania idei oszczędzania. W październiku tego roku odbył się konkurs plastyczno-techniczny pt. ,,Portret Żyrafy Lokatki’’. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań, uzdolnień plastycznych i kreatywności uczniów oraz zachęcanie ich do twórczej i samodzielnej pracy. To już kolejny konkursu, który został zorganizowany w ramach programu SKO we współpracy między Szkołą Podstawową nr 3 w Wojkowicach, a PKO Bank Polski. Wzięli w nim udział uczniowie klasy 2a . W jury uczestniczyli nauczyciele prowadzący SKO w szkole: p. Marta Możdżeń oraz p. Anna Możdżeń, a także Dyrektor Oddziału PKO w Będzinie p. Elżbieta Oskroba oraz Opiekun SKO Banku PKO w Będzinie p. Wioletta Kotuła .  W konkursie plastyczno-technicznym pt. ,,Portret Żyrafy Lokatki’’ I miejsce zajęły:  Magdalena M., Zuzanna M., Paulina U., Sandra Ł., Maja Sz. Pozostałe prace uczniów zostały wyróżnione. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a zwycięzcy – nagrody ufundowane przez Bank PKO  w Będzinie. Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Marta Możdżeń

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content