AktualnościKultura

Projekt ,,Re-ekologia’’. Drużyna SIR PET ERA rozpoczęła misję!

Uczniowie klasy 2a rozpoczęli projekt,, Re-ekologia”. Celem projektu jest podniesienie świadomości ekologicznej w zakresie podstawowych zasad segregacji odpadów, a w szczególności butelek PET oraz ich recyklingu, gdyż od najmłodszych lat należy upowszechniać wśród dzieci wiedzę na temat właściwej gospodarki odpadami i mówić o korzyściach wynikających z recyklingu. Realizując zadania, utrwalili zdobytą wiedzę, bo zyskali możliwość zostania członkami drużyny SIR PET-ERA Drużyny Obrońców Środowiska. Pierwsze zajęcia odbyły się pod tytułem,, Segreguję odpady”

Uczniowie :

  • Poznali bohaterów programu
  • Rozumieli pojęcia recykling, segregacja odpadów
  • Wiedzą , że odpady należy segregować do odpowiednich pojemników i potrafi je prawidłowo przyporządkować.

Marta Możdżeń

 

 

 

 

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content