Aktualności

Młodzież czyta dzieciom

Cykliczna akcja ” Młodzież czyta dzieciom” prowadzona w ramach kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom.

28 kwietnia 2022 r.. miłośnicy książek z klasy odwiedzili młodsze klasy, aby umilić im czas czytaniem wybranych przez siebie fragmentów książek.

Klasom I czytały Amelia i Weronika -,, Wiersze i wierszyki dla dzieci”Julian Tuwim.

Klasom II czytały Basia, Zuzia i Blanka -,, Wiersze i wierszyki dla dzieci ” Julian Tuwim

Klasom III czytała Edyta i Oskar -,, Wiersze i wierszyki dla dzieci” Julian Tuwim

Wszystkie dzieci z zainteresowaniem słuchały czytanych tekstów i z niecierpliwością czekają na kolejną przygodę z czytelnictwem. Czytanie przynosi uczniom wiele satysfakcji, zarówno czytającym, jak i słuchaczom. Uczestnictwo w akcji przyczynia się także do uwrażliwienia uczniów na potrzeby niesienia bezinteresownej pomocy, dzielenia się kulturą słowa. Jednak największą korzyścią dla uczniów jest okazja do osiągania sukcesów i podnoszenia wiary we własne możliwości.

Marta Możdżeń

   

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content