AktualnościKultura

Podsumowanie Konkursu Fotograficznego ,,Wojkowice w barwach zimy’’

W dniu 13.04.2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród za udział w Konkursie Fotograficznym pt.,, Wojkowice w barwach zimy”.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

Dziękujemy uczniom za wykonanie kreatywnych, pomysłowych i oryginalnych zdjęć. Wybór fotografii nie był łatwy, ponieważ wszystkie prace były interesujące, zachwycały zróżnicowaniem pod względem spojrzenia i ujęcia tematu oraz wysokim poziomem artystycznym. Serdeczne podziękowania za współpracę i zaangażowanie kierujemy do Burmistrza Miasta Wojkowice Tomasz Szczerba. Organizatorzy: p. Ewelina Molenda-Dziedzic, p. Urszula Czerkawska, p. Magdalena Walas, p. Izabela Trefon, p. Marta Możdżeń. Fundatorem nagród jest Urząd Miasta Wojkowice oraz SKO Sowia Góra Wojkowice.

Marta Możdżeń

   

   

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content