NaukaUncategorized

Makiety „Dzieci z Bullerbyn”

Uczniowie klasy III A po omówieniu lektury przystąpili do tworzenia makiet Bullerbyn. „Dzieci z Bullerbyn” to jedna z najpopularniejszych powieści szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. Ciepła, pełna przygód i humoru opowieść o dzieciństwie, jest historią znaną kilku pokoleniom czytelników. Dzieci były zachwycone zadaniem, które wykonywały w kilkuosobowych zespołach. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością, wykorzystując w pracach różnorodne materiały czego efektem były wspaniałe makiety. Każda grupa pracowała z ogromnym zaangażowaniem przedstawiając swoją wizję maleńkiej wioski oraz jej mieszkańców. Zadanie było dla dzieci ogromnym wyzwaniem, ale również ciekawym doświadczeniem, z którego wywiązali się znakomicie.

 

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content