NaukaUncategorized

„Młotki w dłoń!” – String Art czyli Sztuka Nici

Lekcja techniki odbyła się pod hasłem ,,Młotki w dłoń!” czyli technika String Art – Sztuka Nici, to przede wszystkim zajęcia z zakresu motoryki małej Uczniowie .„uwielbiają majsterkować i tworzyć, więc na drewnianych plastrach powstały geometryczne wzory utworzone za pomocą młotka, gwoździ i kolorowych nici. Na wybranym kawałku drewna można było naszkicować własny wzór lub wykorzystać gotowy szablon dla początkujących. Powstałe prace stały się symbolem nie tylko cierpliwości, ale także umiejętności wbijania.

Sztuka String Artu to jedna z najbardziej ciekawych wciągających projektów DIY. Często nazywana jest sztuką gwoździ i nici. W krótkim czasie jesteś w stanie zacząć tworzyć złożone i bardzo zaawansowane projekty. Zaawansowani rzemieślnicy zamieniają drewnianą deskę w prawdziwe dzieła sztuki.

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content