Aktualności

Nasze drzwi są dla Was otwarte…

Każde dziecko zanim wejdzie w progi danej szkoły powinno ją najpierw poznać, zobaczyć. Taką okazję miały dzieciaki z Przedszkola im. Przyjaciół Bajek. 28 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się dni otwarte.
Już w progu przedszkola najmłodszych i ich opiekunów witała Profesor Minerwa McGonagall oraz nie kto inny jak ?Żyrafka? Lokatka?, symbol naszej Szkolnej Kasy Oszczędnościowej. Chętni, a było ich naprawdę sporo, mogli sobie zrobić zdjęcie z ?Lokatką ?
Następnie gości oficjalnie powitała pani dyrektor Grażyna Trzcionka. Opowiedziała krótko o szkole, przedstawiła nauczycieli. Przedszkolaki miały też okazję przejść się szkolnymi korytarzami i zwiedzić poszczególne klasy, w tym pracownię komputerową czy „zieloną pracownię”. Na koniec każde dziecko otrzymało małą niespodziankę w postaci kolorowanki, co z pewnością umili im czas oczekiwania na pójście do szkoły.
A więc: do zobaczenia 1 września w progach „trójki”.
Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content