AktualnościKultura

Walentynki

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. To dobra okazja by powiedzieć komuś, że się go lubi, szanuje, a nawet darzy wyjątkową sympatią. Stałym niemalże elementem święta zakochanych jest wzajemne wręczanie sobie walentynkowych, ozdobnych karteczek. Dlatego też, Samorząd Uczniowski przygotował Pocztę walentynkową. Dzieci mogły wrzucić do walentynkowej skrzynki przygotowane przez siebie kartki. Adresatami walentynkowych wyznań i podziękowań prócz uczniów byli również nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Dzień św. Walentego na stałe wpisuje się w tradycję naszej szkoły i obchodzony jest co roku. Z okazji walentynek w naszej szkole pojawiła się fotobudka walentynkowa. Tego dnia każdy mógł zrobić sobie zdjęcie ze swoim kolegą, koleżanką czy przyjaciółmi. Miło i sympatycznie spędziliśmy ten dzień.

 

 

 

 

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content