AktualnościKultura

Wyniki Konkursu Ekologicznego ,,Mamo-Tato zrób to ze mną! Zabawka z recyklingu.”

Z okazji tegorocznych obchodów Światowego Dnia Recyklingu został zorganizowany Konkurs Ekologiczny pod hasłem ,,Mamo-Tato zrób to ze mną! Zabawka z recyklingu.” Celem konkursu było promowanie postaw ekologicznych, ochrona środowiska, poszerzanie świadomości ekologicznej i inspirowanie do życia w zgodzie z naturą oraz rozwijanie wyobraźni poprzez ekspresję plastyczno-techniczną. Przy tworzeniu prac dzieci wykazały się dużą pomysłowością, kreatywnością i udowodniły, że można zrobić coś z niczego. Powstały ciekawe, wyjątkowe i niepowtarzalne zabawki.

Oto wyniki:

Kategoria klas I-III

1 miejsce Szymon Podolak kl. 3a

2 Aleksandra Ertman kl. 2b

3 Tobiasz Jarosz kl. 1a

Wyróżnienie:

Piotr Luty

Kategoria klas 4-6

1 miejsce Karol Bobryk kl. 5a

2 miejsce Nikodem Zieliński kl.4a

3 miejsce Szymon Stańczuk oraz Szymon Mańka z kl. 4a

Wyróżnienie:

Michał Wylężek

Wszystkim, którzy wykonali pracę na konkurs bardzo serdecznie dziękujemy. Gratulujemy! Brawo! Brawo! Brawo!

Fundatorem nagród jest Szkolna Kasa Oszczędności- SKO Sowia Góra.

 

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content