AktualnościKultura

Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025

 

 

 

 

 

Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025. Priorytet 3

W  ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025” w roku szkolnym 2023/2024 w naszej szkole realizowane są działania promujące czytelnictwo. Szkoła nasza otrzymała dofinansowanie w wysokości 12 000 złotych z budżetu państwa oraz 3 000 złotych z organu prowadzącego, czyli Gminy Wojkowice. Za otrzymane pieniądze zakupione zostały książki i  lektury dla uczniów , elementy wyposażenia biblioteki szkolnej(biurko oraz urządzenie wielofunkcyjne), a także książki przeznaczone na nagrody dla uczestników konkursów promujących czytelnictwo. W ramach Programu przez cały rok szkolny realizowane będą różne działania promujące czytelnictwo  (projekty, konkursy, akcje, spotkanie autorskie). Zachęcamy uczniów do wypożyczeń zakupionych pozycji literackich oraz do udziału w akcjach promujących czytelnictwo w naszej szkole.

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content