AktualnościKultura

Happening ,,Bądź widoczny. Bądź bezpieczny.”

2 października br. w ramach programu „Odblaskowa Szkoła” 2023  ulicami Wojkowic przemaszerowali „odblaskowi” uczniowie klas I-III w towarzystwie nauczycieli. Najmłodsi uczestnicy zaopatrzeni w samodzielnie wykonane transparenty głośno skandowali „odblaskowe hasła i rymowanki”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom happeningu za zaangażowanie i pomoc w realizacji tego wydarzenia! Głównym celem akcji jest nauczenie najmłodszych uczestników ruchu drogowego, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych po zmroku, zwłaszcza jesienią i zimą. Uczestnicy akcji dowiadują się nie tylko dlaczego trzeba nosić odblaski, ale także, jak je nosić, aby rzeczywiście poprawiały widoczność pieszego lub rowerzysty.

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content