AktualnościKultura

Konkurs plastyczny ,,Zaprojektuj Odblask’’

Drodzy Uczniowie,

W ramach programu ,,Odblaskowa Szkoła serdecznie zapraszamy do wzięcia udział w konkursie plastyczno-technicznym pt.: ,,Zaprojektuj odblask. Jaki odblask chciałbym nosić?”. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi i zwiększenie świadomości najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tematem prac jest zaprojektowanie swojego niepowtarzalnego odblasku. Prace na formacie A4 należy wykonać dowolną techniką: rysunek, kolaż. Oceniane będą przede wszystkim pomysłowość, zaangażowanie i estetyka wykonania. Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa) należy przynosić do p. Bieli (sala nr 11) lub p. Możdżeń (sala nr10) do 6 października (piątek). Wyniki zostaną ogłoszone 9 października (poniedziałek).

https://fb.watch/no7f0tFQsV/

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content