AktualnościNaukaUncategorized

Konkurs techniczno-plastyczny ,,Zaprojektuj Odblask. Jaki odblask chciałbym nosić?’’

Z przyjemnością informujemy, że konkurs techniczno-plastyczny „Zaprojektuj odblask. Jaki odblask chciałbym nosić?” zrealizowany w ramach programu ,,Odblaskowa Szkoła” 2023, został rozstrzygnięty. Jego celem było zwrócenie uwagi i zwiększenie świadomości najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Uczestnik miał za zadanie wykonanie dowolną techniką pracę plastyczną, będącą projektem odblasku jaki sam chciałby nosić i polecać wszystkim pieszym uczestnikom ruchu drogowego, a także rowerzystom.

Oto wyniki:

1 miejsce zdobyła Eliza Zuch z kl. 2c

2 miejsce zdobył Jakub Błaszczyk z kl. 1c

3 miejsce zdobył Piotr Luty z kl. 3b

Wyróżnienie otrzymuje Leon Pasamonik z kl. 1b.

Gratulujemy!

Najmłodsi wykazali się ogromnym zaangażowaniem, nie brakowało im pomysłów na to jak może wyglądać odblask. Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się 19 października.

 

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content