AktualnościKultura

Pan Stop

Podczas zajęć technicznych uczniowie klas czwartych realizowali projekt „Pan Stop!”. Naszym celem jest promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym. Działania podjęte w ramach akcji ukierunkowane są na przygotowanie dzieci do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Celem warsztatów „Pan Stop!” było utrwalenie wiedzy z zakresu znajomości znaków i przepisów ruchu drogowego. Uczniowie potrzebowali do tego drewnianej łyżki, kolorowego papieru, klamerek oraz zapału do pracy i znajomości znaków drogowych. Pan/Pani STOP trzyma wybrane przez uczniów znaki drogowe, które samodzielnie wykonali na karteczkach z papieru. W ten sposób doskonalili swoją wiedzę ze znajomości znaków drogowych, zapamiętując ich kształty i kolory.

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content