AktualnościKultura

Przedstawienie ,,O tym pamięta każdy pieszy, co do szkoły szosą spieszy.’’

Uczniowie klasy 6b pod okiem pani Joanny Niedbały przygotowali przedstawienie pt. „O tym pamięta każdy pieszy, co do szkoły szosą spieszy.” Program artystyczny powstał w ramach programu „Odblaskowa Szkoła” 2023. Celem przedstawienia było uświadomienie, jak ważne jest bezpieczne zachowanie na drodze oraz zwrócenie uwagi na konieczność noszenia elementów odblaskowych. Uczniowie klas młodszych nagrodzili naszych małych aktorów gromkimi brawami!!!

Gratulujemy!!!

Serdeczne podziękowania składamy:

<3 Uczniom klasy 6b, za świetne przedstawienie, dekoracje, trudy włożone w przygotowania, wytrwałość na próbach i radość jaką sprawiły wszystkim oglądającym.

<3 Pani Joannie Niedbale, za pracę nad przedstawieniem, serce włożone w przygotowanie małych aktorów, dekoracji.

<3 Pani Monice Zbączyniak-Polan, za czuwanie nad oprawą muzyczną.

#OdblaskowaSzkoła2023

 

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content