AktualnościKulturaSport

Rajd rowerowy!

7 października odbyła się wycieczka rowerowa uczniów klasy V b wraz z wychowawcą Panem Grzegorzem Frandofertem i rodzicami. Przed wyruszeniem w trasę uczestnikom został przedstawiony regulamin wyjazdu, jak również zostali wyposażeni w kamizelki odblaskowe. Miejscem docelowym był Zalew Nakło-Chechło. Podczas wyjazdu uczestnicy wycieczki rozmawiali o bezpieczeństwie podczas poruszania się po drogach. Dystans ok. 50 km pokonali w znakomitej kondycji i świetnych humorach. Młodzież z klas piątych zachowała się przepisowo i wzorowo na całej trasie. Wielkie podziękowania dla wychowawcy i  rodziców za zaangażowanie i pomoc w zabezpieczeniu przejazdu. Gratulujemy przejechanego dystansu! Do następnego razu!!!

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content