AktualnościKultura

Spotkanie z Policjantem

W ramach programu ,,Odblaskowa Szkoła’’  uczniowie klas I-III mieli zaszczyt gościć Pana sierż. szt. Damiana Kotyze. W trakcie tego spotkania dzieci dowiedziały się o zagrożeniach, jakie wynikają z bycia niechronionym uczestnikiem ruchu drogowego oraz w jaki sposób prawidłowo nosić odblaski. Funkcjonariusz przypominał, jak należy bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych i w jaki sposób należy poruszać się po drodze w przypadku braku chodnika lub pobocza.  DZIĘKUJEMY Panu Damianowi Kotyzie za przybliżenie zasad i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tego typu działania prewencyjne edukują dzieci i uświadamiają im, że tylko dzięki prawidłowemu zachowaniu na drodze, rozsądkowi oraz uwadze, można uniknąć wielu groźnych sytuacji.

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content