AktualnościNauka

Warsztaty z Ratownictwa Medycznego.

13.10 to Święto Ratownictwa Medycznego. Celem tego dnia jest podkreślenie szczególnej roli ratowników medycznych oraz podziękowanie wszystkim osobom, które biorą udział w ratowaniu życia ludzkiego. Z tej okazji uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 pragną złożyć wszystkim ratownikom medycznym, lekarzom i pielęgniarkom systemu, dyspozytorom medycznym oraz innym osobom zaangażowanym w System Ratownictwa Medycznego najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego święta. Życzymy wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim satysfakcji i radości, jaką daje możliwość ratowania ludzkiego życia. Praca, którą codziennie wykonujecie jest wyjątkowa – dbacie o dar najcenniejszy – ludzkie życie i zdrowie. Udzielacie pomocy w nagłych stanach zagrożenia, pracując w trudnych i wymagających warunkach. Wasza praca wymaga zawodowego profesjonalizmu, dyspozycyjności oraz umiejętności panowania nad emocjami i stresem. Dzięki tym cechom niesiecie nieocenioną pomoc ludziom w dramatycznych dla nich okolicznościach. Składamy wyrazy wielkiego szacunku i uznania i dziękujemy Wam za niezwykle ciężką i odpowiedzialną pracę. Dziękujemy Ratowniczkom Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach za odwiedziny, współpracę, bezinteresowną pomoc oraz przeprowadzenie warsztatów z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Realizacja programu ,,Odblaskowa Szkoła” 2023.

 

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content