Aktualności

Za trud, za serce…dziękujemy! Dzień Edukacji Narodowej

Każda szkoła na swój sposób świętuje Dzień Edukacji Narodowej, który przypada 14 października. Uczniowie „trójki” w tym roku przygotowali koncert życzeń, podczas którego wierszami i piosenkami wyrazili swoją wdzięczność i uznanie dla wszystkich pracowników swojej szkoły. Było uroczyście i wesoło. Piękne życzenia całej społeczności szkolnej złożył burmistrz miasta Wojkowice, pan Tomasz Szczerba. Serdecznie za nie dziękujemy!
Wicedyrektor szkoły, pani Urszula Czerkawska, wręczyła nauczycielom Nagrody Dyrektora, przyznane przez Dyrektor SP3, panią Grażynę Trzcionkę. Słowne i pisemne podziękowania odebrał w tym dniu każdy nauczyciel, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. To był piękny dzień. Z resztą jak każdy w naszej szkole.
Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content