AktualnościKultura

Odblaskowy pokaz mody

Moda na odblaski to coraz bardziej popularne hasło w naszym społeczeństwie. Zastosowanie elementów odblaskowych sprawia, że kierujący pojazdami lepiej widzą innych uczestników ruchu drogowego. Jest to niezwykle ważne zagadnienie, które należy poruszyć wśród młodzieży właśnie teraz – w okresie jesienno-zimowym, kiedy to dni stają się coraz krótsze, a wieczory pochmurne i mgliste. Kilka dni temu w naszej szkole został zorganizowany odblaskowy pokaz mody. Na profesjonalnie przygotowanym wybiegu, przy dźwiękach wesołej muzyki, stanęli modele i modelki w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas 1-3 oraz młodzież klas 4-7. Dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie oraz kreatywność !!! Realizacja programu ,,Odblaskowa Szkoła” 2023.

 

 

Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content