AktualnościSport

Z Podwórka na Stadiony o Puchar Tymbarku

W dniu dzisiejszym reprezentacja chłopców U12 Szkoły Podstawowej nr 3 z Wojkowic uczestniczyła w Finale wojewódzkim z Podwórka na Stadiony o Puchar Tymbarku. 24 drużyny – 240 zawodnikow z całego woj. Śląskiego, 12 boisk, 12 sędziów i 12 męczy równocześnie. Pierwszy mecz gramy z SP1 Zabrze ( szkółka sportowa Górnika Zabrze) niestety odnosimy porażke 1 : 4 . Drugi mecz z SP 3 Bieruń- to był prawdziwy rolerkoster. Mecz kończy się remisem 6 : 6.Trzeci mecz- znowu topowa drużyna. Tym razem gramy z SP 48 Sosnowiec ( wszyscy grający to drużyna Zagłębia Sosnowiec). Niestety porażka. Czwarty mecz gramy z SP 13 Zawiercie ( Źródło Kromołów ). Wygrywamy 6 : 2. Brawo drużyna. Patrząc obiektywnie wracamy z głową podniesioną do góry. Jesteśmy klasyfikowani w przedziale 12 – 16. Strzeliliśmy 13 bramek : Marcel U – 5, Ksawery F – 5, Olivier J – 2, Szymon Stańczuk – 1. Reprezentacja SP 3 Wojkowice U12: Wojciech T. Jan K. Nikodem Z. Ksawery F. Olivier J. Marcel U. Emilia P. Szymon S. Maksymilian K. Kacper S. Nasza przygoda z Pucharem Tymbarku dobiegła końca. Gigantyczny sukces. Brawo, brawo, brawo drużyna!!!
Pokaż więcej

Podobne Artykuły

Back to top button
Skip to content